BIOS

Kanye West teraz kandyduje na prezydenta. (i to jest dobre dla Bitcoina)

Trump nie jest fanem
Kiedy Ameryka była zajęta obchodzeniem Dnia Niepodległości, raper i przedsiębiorca Kanye West zrzucił bombę na Twittera, ogłaszając swoją ofertę Białego Domu.

Podczas gdy powaga jego intencji pozostaje niejasna, nowy kandydat szybko zyskał poparcie Tesli i prezesa SpaceX, Elona Piżma.

Elon Musk ujawnia, jak wiele Bitcoinów (BTC) jest jego własnością
Waluta apolityczna
25 kwietnia 2018 r. West po raz pierwszy skinął głową do przemysłu krypto walutowego tweetem „decentralize“.

Krótko po tym, jeden z najbardziej udekorowanych artystów hip-hopowych w historii bezpośrednio wspomniał o Bitcoinie w pozytywnym świetle podczas wywiadu z TMZ, który odbył się w maju 2018 roku.

Projekt opóźnionego obecnie rachunku 20 dolarów z amerykańską abolicjonistką Harriet Tubman, który prezydent USA Donald Trump zatrzasnął jako „czystą polityczną poprawność“ podczas swojej pierwszej kampanii prezydenckiej w 2016 roku, skłonił go do zwrócenia się do Bitcoina.

Yeezy twierdził, że zobaczenie tego projektu ustawy przypomniało mu o niewolnictwie, a on chciał użyć Bitcoin, zdecentralizowanej i pozbawionej zaufania waluty, która nie ma granic:

„To był moment, w którym chciałem użyć Bitcoin, kiedy zobaczyłem Harriet Tubman na banknocie 20$.
Od czasu wywiadu w 2018 roku West milczy na temat krypty, więc nie jest jasne, czy jego postawa pozostaje taka sama.

Mark Zuckerberg spotkał się z atutem tuż przed zeznaniem o kryptokurwalutowych aspiracjach Facebooka

Trump nie jest fanem
Trump, który najprawdopodobniej zmierzy się ze swoim demokratycznym przeciwnikiem Joe Bidenem w listopadzie tego roku, napisał na Twitterze, że nie był fanem Bitcoina w lipcu 2019 roku.

Jak donosi U.Today, Trump były doradca ds. bezpieczeństwa John Bolton napisał, że POTUS osobiście powiedział sekretarz skarbu Steven Mnuchin do rozprawienia się z największym na świecie kryptocurrency w swojej książce tell-all.

Zapisz się do U.Today na Twitterze i weź udział we wszystkich najważniejszych codziennych wiadomościach kryptograficznych, historiach i prognozach cen!